Whatsapp Aero 9.45 Full Apk
0

Whatsapp Aero 9.45 Full Apk

Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Açıklama:

Whatsapp Aero 9.45 Full Apk Özellikleri:
Mavi tikleri (okundu bilgisi), 2. tikleri (iletildi bilgisi), çevrimiçi bilginizi, durumları gördüğünüzü, gönderilen ses dosyalarını dinlediğinizi, “kaydediyor…”, “yazıyor…” gibi bilgilerinizi gizleyebilirsiniz.
Otomatik mesaj yanıtlayıcı özelliği ile mesajlara otomatik yanıt gönderebilir veya mesaj zamanlayıcı özelliği ile planlanan mesajlar oluşturup istediğiniz zaman gönderebilirsiniz.
Mesajların silinmesini engelleme özelliği sayesinde sohbet ettiğiniz kişiler mesajlarını geri alsalar (silseler) bile bu mesajlar sizden silinmez, aynı şekilde hikayelerin silinmesini engelleme özelliği sayesinde de kişileriniz hikayelerini silseler bile sizden silinmez.
WhatsApp Aero halihazırda binlerce temaya sahiptir ve sevenleri tarafından gönüllü olarak her gün WhatsApp Aero için onlarca tema üretilmektedir.
WhatsApp Aero içerisinden binlerce muhteşem tema indirebileceğiniz gibi Aero’nun tema kanalına da katılabilirsiniz. Resmi WhatsApp Aero tema kanalını takip etmek için tıklayınız.
WhatsApp Aero sayesinde sohbetlerinizi güvende tutmak için parmak izine varana kadar zenginleştirilmiş kilitleme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Sohbetlerinizi şifre ile kilitleyebilir veya gizleyebilirsiniz.
WhatsApp Aero ile gelen özel widget sayesinde WhatsApp uygulamasına girmeden Aero Ayrıcalıkları sayfasına ve profilinize erişebilir, kendinizi çevrimiçi & çevrimdışı yapabilir, durumunuzu ve adınızı görebilirsiniz.
Varsayılan WhatsApp Emojileri, Facebook Emojileri, Emoji One Emojileri, Android O Emojileri ve iOS Emojileri arasından istediğinizi seçip, kullanabilirsiniz.
WhatsApp Aero, Türkçe dahil birçok dili desteklemektedir.
WhatsApp Aero sayesinde WhatsApp üzerinden gelen ve giden tüm videoları, resimleri ve GIF dosyalarını galerinizden gizleyebilir yalnızca WhatsApp üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Orijinal Whatsapp Uygulamasını Silmeden 2. bir Whatsapp Olarak Yüklemek Tıklayınız.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Whatsapp Aero 9.45 Full Apk için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın