Windows 7 Ultimate Performance Edition İso Full
0

Windows 7 Ultimate Performance Edition İso Full

Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Açıklama:

Windows 7 Ultimate Performance Edition İso Full
Orjinal Windows 7 Ultimate x86 ve x64 mimari isoları kullanılarak hazırlanan bu değerli çalışmada sistem içerisine driver entegre edildi. Güncelleştirmeler net framework 4.8 dahil olmak üzere windows 7 için geçerli son sürüm güncellemelerdir. Sistem içerisinden defender, telemetri vb gereksiz her şey silinmiş olup sistem performansı artırıldı. Windows 7 için gerekli olan bir çok driver içerisine özenle seçilip eklenmiştir. UAC devre dışıdır, sistemde herhangi bir görselleştirme yapılmamıştır. Bu sayede herkesin alıştığı arayüz kolay kullanımı ile sizlere sunuldu. Herhangi bir program içermez, resimlerden de görebileceğiniz üzere sadece net framework 4.8 + türkçe dili ve SmartFix aracı eklenmiştir.

CD-DVD ile kurulabilir, sistem içerisinde windows 10 boot dosyaları kullanıldı, Görünümü Windows 7’ye benzetildi. Bu sayede kafanız karışmayacak. Kurulum normalinden bir tık uzun sürüyor, eklenen driverlar kurulumun süresini uzatıyor, ancak kurulduktan sonra çok hafif olduğunu anlayacaksınız. ESD sıkıştırma içermiyor, boyutu zaten düşük. İndirince görürsünüz Tüm güncelleştirme kalıntıları temizlendi, sistem içerisindeki loglar, gereksiz her şey silinmiştir. Bu sayede hem hafif hem hızlıdır. İnternet explorer 11 yüklü ve aktiftir. Resimlerde nelerin kapatılıp açıldığını görebilirsiniz. Masaüstüne tarayıcı için gereken klasör gelir. İsteyen siler, isteyen kullanır.

Windows 7 Ultimate Performance Edition İso Full 64 Bit

için UEFI desteği vardır, hem gerçek bilgisayarda hem sanalda UEFI kurulum sorunsuzdur. Sadece kurulum biraz uzun sürüyor, onu da zaten açıkladım.32 Bit mimari varsayılan olarak UEFI desteklemez, dolayısıyla UEFI kurulum söz konusu değildir.

İso Dosyasını USB ‘ye yazdırmak için Rufus programına ihtiyacınız vardır. Rufus programını indirmek için tıklayınız

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Windows 7 Ultimate Performance Edition İso Full için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın