Kali Linux 2022.2 İso Full
0

Kali Linux 2022.2 İso Full

Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Açıklama:

Kali Linux 2022.2 İso Full Özellikleri:
Herhangi bir Linux’u alıp üzerine pentesting araçları yükleyebilirsiniz. Ancak araçları manuel olarak ayarlamanız ve yapılandırmanız gerekir. Kali, iş miktarını azaltmak için optimize edilmiştir. Böylece bir profesyonel sadece oturup gidebilir.
Nerede ihtiyacınız olursa olsun, Kali’nin bir versiyonu her zaman size yakın. Mobil cihazlar, Docker, ARM, Amazon Web Servisleri, Linux için Windows Alt Sistemi, Sanal Makine, çıplak metal ve diğerleri mevcuttur.
Bir güvenlik uzmanının belirli görevleri için optimize edilmiş meta paketlerin kullanımı ve yüksek düzeyde erişilebilmektedir. İyi belgelenmiş bir ISO özelleştirme süreci ile, özel ihtiyaçlarınız için optimize edilmiş bir Kali sürümü oluşturmak her zaman kolaydır.
İster tecrübeli ister acemi olun. Belgelerimiz Kali Linux hakkında bilmeniz gereken tüm bilgilere sahip olacak. Şüpheleri gidermeye veya herhangi bir sorunu çözmeye yardımcı olmak için birden fazla ipucu ve “tarifler” mevcuttur. Tüm belgeler açıktır. Böylece kolayca katkıda bulunabilirsiniz.
BackTrack soyu ile canlı ve aktif bir topluluğa sahiptir. Kali forumları, IRC Kanalı, Kali Tools listeleri, açık bir hata takip sistemi var.

İso Dosyasını USB ‘ye yazdırmak için Rufus programına ihtiyacınız vardır. Rufus programını indirmek için tıklayınız

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Kali Linux 2022.2 İso Full için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın