Jagannatha Hora – Vedic Astrology Program
3

Jagannatha Hora – Vedic Astrology Program

Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Jagannatha Hora – Vedic Astrology Program

Bu yazılım Hindistan’dan gelen ve Boston, ABD yakınlarında yaşayan bir yazılım mühendisi ve astrolog P.V.R. Narasimha Rao tarafından tasarlanmış ve yazılmıştır. IIT, Madras/Chennai ve Rice University, Houston’dan mühendislik derecelerine sahiptir. Aynı zamanda bir Sanskritçe bilginidir. Bir ders kitabı, birçok dergi makalesi ve araştırma makalesi yazmıştır ve Boston yakınlarında astroloji öğretmiştir.

Bu program Windows 95, Windows 98, Windows Me, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 bilgisayarlarda çalışacaktır. Eski Windows 3.1 sistemlerinde çalışmayacaktır. MacOS işletim sistemli Macintosh/Apple sistemlerinde, iPad’lerde, iPhone’larda, telefon ve tablet gibi Android cihazlarda ve Linux, Unix, Solaris vb. Windows olmayan diğer sistemlerde çalışmayacaktır.Ancak MacOS Linux gibi Windows dışı işletim sistemlerinde Windows emulator veya sanal makine kurularak kullanılabilmektedir.

İndirme Talimatları:

1. Aşağıdaki zip dosyalarından herhangi birini indirmek için ‘İndir’ metnine tıklayın.
2. İlgili zip dosyası bilgisayarınızda seçtiğiniz dizine kaydedilecektir.
3. Bir Windows Gezgini’nde bu dizine gidin.
4. Zip dosyasını bulun ve açın.
5. Dosya adında .exe ile değiştirilen .zip ile aynı ada sahip bir dosya alacaksınız.
6. Yürütülebilir dosyayı çift tıklayarak çalıştırın.
7. İlgili kurulum birkaç saniye içinde başlamalıdır.
8. Talimatları okuyun ve uygulayın.
9. İlk ekran bilinmeyen bir yayıncı hakkında güvenlik uyarısı verebilir. Yürütülebilir yükleyiciye ‘Çalıştır’ı tıklayarak çalışmasına izin verirseniz, kurulum devam edecektir.

Aşağıdakileri dikkatlice okuyun ve indirilecek sürümü seçin.

1. jh_update.zip (2,6 MB): Bilgisayarınızda Jagannatha Hora sürüm 7.3 (veya üstü) zaten çalışıyorsa, bu güncellemeye yalnızca en son sürüme geçmek için ihtiyacınız vardır.İndirmek İçin Tıklayınız.

2. jh_short_install.zip (3,7 MB): Jagannatha Hora’nın yeni ve kısa kurulumu. 1800-2400 yılları için doğru efemeris içerir ve MÖ 2999-3000 yılları arasındaki diğer tarihler için yaklaşık bir analitik model kullanır. Bazı önemli şehirleri olan çok çok küçük bir atlası var.İndirmek İçin Tıklayınız.

3. jh_full_install.zip (102.0 MB): Jagannatha Hora’nın yeni ve tam kurulumu. 12899 BC-16900 AD için doğru efemeris içerir. 2.5 milyon şehir ile daha büyük bir atlası var.İndirmek İçin Tıklayınız.

Not:8.0’ın tam sürümü, 7.66’nın tam sürümünden çok daha fazla efemeris dosyasına sahiptir. ‘Güncelleme’ tüm bu dosyaları otomatik olarak yüklemez. Tam seriyi istiyorsanız 12899 BC-16900 AD tam sürümünü indirmeli ve kurmalısınız.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
  • Feriha dedi ki:

    Yanlışlıkla 4 yıldıza bastım ama 5 yıldızı hak ediyor program.
    Teşekkür ederiz bize bu kolaylığı sağladığınız için sitede aradığım birçok şeyi buluyorum

  • Oluobitenlerr dedi ki:

    Merhaba android telefona indirebilmek için hangi linki kullanmalıyım

Bir Yorum Yapın